Derbi i madh i Gostivarit, Arsimi i Çegranit – Vardari i Forinës përfundon me barazim

1045

Ka përfunduar me barazim pa gola 0:0 ndeshja derbi në Ligën e Tretë Perëndimore, midis Arsimit të Çegranit dhe Vardarit të Forinës.

Për Arsimin dhe Vardarin ky ishte barazimi i dytë në kampionat pas 10-të javëve të zhvilluara.

Arsimi mbetët në fund të të tabelës me 11-të pikë të fituara, ndërsa Vardari në vend të dytë me 23 pikë.

Kasam Selimi /Radio Vala